Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer22099/public_html/administrator/components/com_sppagebuilder/helpers/sppagebuilder.php on line 156

Śluby tematyczne

Jedynie wyobraźnia ogranicza nasze ceremonie. Wyróżniają się tym, że są zgodne z poglądami, oczekiwaniami i upodobaniem pary.  Uroczystość ta nie ma konsekwencji prawnych, ale bardzo personalny charakter i wszystko jest dozwolone.

Sluchamy uważnie i dobieramy odpowednie miejsce dla każdej pary. Nasi klienci mają możliwość kontaktu z naszą firmą 24h, oraz obsługę tłumacza  podczas całego pobytu.

Uroczystość na plaży

 

Tutaj znajdziesz najwspanialsze plaże na wyjątkowy ślub i wymażone wakacje, "Costa Brava” oznacza w języku hiszpańskim „Dzikie wybrzeże”, idealne miejsce, aby przypieczętować wasze TAK.

Ślub w Barcelonie Kim jesteśmy
Ślub w Barcelonie Kim jesteśmy

W zamku nad brzegiem morza

 

Wesele z pomysłem, w klimacie westernu, z kapeluszami i kolumną koni lub w zamku w szlacheckich strojach z XVI wieku. Jeżeli jednak jesteś odwiecznym fanem Gwiezdnych Wojen, my stworzymy idealny klimat i oprawę ślubną. Przeniesiemy wszystkich biesiadników do baśniowej krainy, w której wszystkie historie znajdują szczęśliwe zakończenie.

Słońce i wiatr we włosach - jacht to najlepsza opcja

 

Marzyliście o romantycznym ślubie na pokładzie statku? Teraz to marzenie spełnicie z nami na cudownym wybrzeżu Costa Brava. Niezapomniane widoki w towarzystwie zachodzącego słońca stanie się niezapomnianym przeżyciem. Niezwykła uroda Costa Brava przyciąga wielu sławnych ludzi, którzy spędzają tu swoj wolny czas.

Ślub w Barcelonie Kim jesteśmy
Ślub w Barcelonie Kim jesteśmy

Odnowienie przysięgi małżeńskiej

 

Cieszy nas fakt, że z latami przybywa par, które świętują swoje Gody, odnawiają przysięgę i cieszą się z bycia z sobą. Wspaniałym prezentem dla naszych rodziców jest podróż na Costa Brava i możliwość świętowania rocznicy ślubu.

"Najlepszych i najpiękniejszych rzeczy na świecie, nie można ani zobaczyć ani dotknąć. Trzeba je poczuć sercem."